Haberler - Kazım Yurdalan İlkokulu

Haberler

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı öğretmen ve öğrencilerimizin katılımı ile coşku içinde kutlandı. Şiir ve güzel sözlerin okunduğu kutlama programı güzel temenniler ile son buldu.

Devamı

24 Kasım Yemeği

Yemekten sonra yapılan hoş sohbetlerle öğretmenler günü kutlaması anlam kazandı.

Devamı

10 Kasım Atatürk´ü Anma Programı Yapıldı

10 Kasım Atatürk´ü Anma Programı Yapıldı

Devamı

Okul Aile Birliği Toplantısı Yaptık

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Okul Aile Birliği Toplantısı sayın müdürümüz Ahmet ENGİN´in yaptığı konuşmayla başladı. Veliler okuldan beklentilerini dile getirdi. Okulun eksikleri ve giderme yolları tartışıldı. Yapılan oylamayla Okul Aile Birliği Başkanı ve Yönetim Kurulu seçildi. Güzel temennilerle toplantı son buldu.

Devamı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´nı Coşkuyla Kutladık

Soğuk havaya rağmen öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´nı bütün okul personelinin katılımıyla coşku içinde kutladık. Öğrencilerimiz Cumhuriyet kavramını yüreklerinde bir kez daha yaşadı.  ´´Efendiler yarın Cumhuriyet´i ilan edeceğiz.´´ Mustafa Kemal ATATÜRK

Devamı

Palandöken İlçe Belediye Başkanımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Miniklerimize Okuma Yazma Seti

Her yıl olduğu gibi 2016-2017 Eğitim Öğretim Ders Yılı başında, Palandöken İlçe Belediye Başkanımız Orhan BULUTLAR ve Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman GAZİOĞLU 1.sınıfa başlayan öğrencilerimize okuma yazma seti hediye ettiler. Karşılarında Palandöken İlçe Belediye Başkanımız Orhan BULUTLAR ve Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman GAZİOĞLUnu gören öğrencilerimiz sevinç içinde hediyelerini kabul ettiler.

Devamı

15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Töreni

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılının ilk ders gününde 15 Temmuz Şehitlerini Anma Töreni yapıldı. Törene bütün idari kadro ve öğretmenlerimiz katılım sağladı. Öğrencilerimizin 15 Temmuz Şehitleri hakkında hazırladığı şiir ve yazılar okundu. Duygusal anların yaşandığı törende vatan ve millet bütünlüğü yüreklerde hissedildi.

Devamı