Haberler - Kazım Yurdalan İlkokulu

Haberler

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADIK.

Cumhuriyetimizin kuruluş yıldönümünü okulumuzda öğrencilerimiz öğretmenlerimiz ve velilerimizle beraber kutladık.

Devamı

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları okulumuzda coşkuyla kutlandı.

Devamı

Dost Kervanı: Şehirden Köye Yolculuk Projesi

Kardeş Okulumuz İstanbul Sultangazi İbn-i Sina Anaokulu tarafından düzenlenen ´´Dost Kervanı: Şehirden Köye Yolculuk Projesi´´ kapsamında okulumuz anasınıflarına çeşitli oyuncak ve eğitim materyalleri geldi. Başta Sayın Nursen ARSLAN olmak üzere emeği geçen herkese okulumuz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Devamı

Futbol Turnuvası Şampiyonu 4/E Kupasına Kavuştu

Geçen yıl okulumuzda yapılan ´Futbol Turnuvası´ şampiyonu gecikmeli de olsa şampiyonluk kupasına kavuştu. 

Devamı

12 Mart Erzurum´un Kurtuluşu ve İstiklal Marşı´nın Kabulü Kutlandı

12 Mart Erzurum´un Kurtuluşu ve İstiklal Marşı´nın Kabulü Kutlandı. Okulumuzda yapılan törene öğrenci ve velilerin ilgisi yoğundu.

Devamı

28 Şubat Sivil Savunma Günü

28 Şubat Sivil Savunma Günü okulumuz öğretmenleri ve öğrencilerinin katılım ile gerçekleştirildi. Sivil savunma günü nedeni ile yapılan tatbikata öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Devamı

Palandöken Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Okulumuzda Florür Uygulaması Yaptı.

Palandöken Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Okulumuzda Florür Uygulaması yaptı. 1. ve 2. sınıf öğrencilerimizin ağız taramalarını yapan sağlık ekibi, 1. sınıf öğrencilerimizin dişlerine florürür uygulaması yaptı. Ayrıca okulumuzun bütün öğrencilerine; diş fıçası, diş macunu ve kalemlik hediye eden Ağız ve Diş Sağlığı çalışanları, öğrencilerimizin yüzünde tebessüme neden oldu.

Devamı

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Okulumuzu Ziyaret Etti

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Okulumuzu Ziyaret Etti. Okulumuz öğrencilerine diş sağlığı hakkında bilgiler veren Kent Konseyi, sonrasında dağıttıkları diş macunu ve diş fırçaları ile çocuklarımızı mutlu ettiler. Okulumuz adına Kent Konseyine teşekkürü borç biliriz.

Devamı

Palandöken İlçe Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Ettik

Kazım Yurdalan İlkokulu ve Ortaokulu olarak; İstanbul Beşiktaş´ta hain saldırı sonucu şehit olan Çevik Kuvvet Polislerimiz ve sivil vatandaşlarımıza duyduğumuz üzüntümüzü ve taziyelerimizi bildirmek için Palandöken İlçe Emniyet Müdürlüğümüzü ziyaret ettik. Bizi samimi duygular ve hoş sohbetleriyle karşılayan Palandöken İlçe Emniyet Teşkilatına teşekkürlerimizi bildiriyoruz.   

Devamı